Home / Сајбер

Category Archives: Сајбер

Feed Subscription

Apple пушта 3 нови лаптопи?

Apple пушта 3 нови лаптопи?

Apple планира да претстави во почетокот на идниот месец три нови модели на лаптопи, пренесуваат медиумите, повикувајќи се на информации на Блумберг.

Read More »

Блаже Аризанов (@StayUncle) еден од говорниците на CareerLaunch 2.0

Блаже Аризанов (@StayUncle) еден од говорниците на CareerLaunch 2.0

Блаже Аризанов е млад претприемач од Струмица кој последниве 5 години е дел од ентузијастички тим на професионалци кои стојат позади една од најдобрите старт ап компании во Њу Делхи, Индија - StayUncle.

Read More »
Scroll To Top