Home / Галерија / ГАЛЕРИЈА: Предлозите на Prada за модната сезоната есен / зима 2015

ГАЛЕРИЈА: Предлозите на Prada за модната сезоната есен / зима 2015

Модната недела во Милано е во полн ек. Gucci, Armani, Dolce & Gabanna, Prada и многу други светски познати брендови ги покажаа своите идеи и колекции за есенско-зимската сезона.

a2

a7

Видете ги предлозите на Prada во нашата нова модна галерија. Во типичен стил модниот гигант прави смели комбинации на бои и посветува огромно внимание на деталите.

a17

Нешто пораzлично од градот...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top