Home / Мода / Vintage Chanel парчиња пуштени во online продажба

Vintage Chanel парчиња пуштени во online продажба

- во online shop-от Nasty Gal

Online shop-от Nasty Gal по повод престојните новогодишни и Божикни празници ги израдува фановите на модната куќа Chanel со импресивни одберени vintage парчиња од брендот.

f1

Чанти, модни додатоци, фустани, здолништа и костими од разни епохи (претежно од 1980-те и 1990-те) со детален опис на периодот на производство се распродаваат брзо, без обзир на високите цени.

Ова е само дел од она што може да се купи.

За да ја погледнете целосната колекција посетете ја  http://www.nastygal.com

About AnMary

Моден дизајнер.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top