Home / Tag Archives: гас

Tag Archives: гас

Feed Subscription

Палестинците направија пародија од видеото на Жан Клод Ван Дам

Палестинците направија пародија од видеото на Жан Клод Ван Дам

Палестинските комичари од Газа промовираа видео кое има за цел да го замени "епски познатото видео" - реклама на Волво во која белгискиот боречки уметник и акционен филмски лик Жан Клод Ван Дам прави шпага додека камионите раздвоено возат.

Read More »
Scroll To Top