Home / Tag Archives: модел

Tag Archives: модел

Feed Subscription

Apple пушта 3 нови лаптопи?

Apple пушта 3 нови лаптопи?

Apple планира да претстави во почетокот на идниот месец три нови модели на лаптопи, пренесуваат медиумите, повикувајќи се на информации на Блумберг.

Read More »

Супер “Мекларен” со 720 коњски сили

Супер “Мекларен” со 720 коњски сили

Британскиот производител на спортски автомобили “Мекларен” продолжува да ги подобрува автомобилите од својата суперсерија за секојдневна употреба. Во Женева своето деби направи го направи моделот 720S. Автомобилот е подобрена верзија на 650S, полесен е и со 70 коњски сили помоќен. ...

Read More »

#AUTO: Реинкарнацијата на Lorys

#AUTO: Реинкарнацијата на Lorys

Една легенда од минатото повторно е на патот. Loryc од Мајорка навјаса километри благодарение на Opel и Карл-Хајнц Бош кој го реконструира моделот во форма на електромобил.

Read More »
Scroll To Top